Autoremonto darbai Šilutėje

Kokybiškos remonto paslaugos Šilutėje

Vakarų Lietuvoje gyvena daugiau nei pusė milijono gyventojų. Dėl to, šiame regione esančiuose miestuose, o tarp jų ir Šilutėje bei jos priemiesčiuose veikia ne vienas autoservisas. Kodėl jūsų automobilis į geriausias rankas pateks atvežtas į Hidrama autoservisą? Ogi dėl daugybės priežasčių. Visų pirmiausia - nesame tik eilinis garažas, kuriame darbus atlieka bet kas. Mes šioje srityje veikiame jau kone 15 metų, todėl esame vienas iš ilgiausiai ir sėkmingiausiai dirbančių autoservis regione. Mūsų personalas - kvalifikuotas, todėl darbuotojai turi ne tik įrankius, bet ir žinias apie automobilius, tad gedimus pašalina taip, kaip autorizuotame gamykliniame servise. 


Mūsų patarimas - remontuoti automobilį taip ir ten, kad jį remontuoti reikėtų vieną kartą. Jeigu ieškosite tik pigiausių dalių ir tik pigiausios darbo jėgos, yra didelė tikimybė, kad į servisą teks grįžti dar, dar ir dar daugybę kartų. Pasitikėkite patikimu partneriu automobilių remonto srityje Šilutėje - autoservisu Hidrama!

Šiuo metu Hidrama yra praplėtusi savo veiklą ir dirba šiose srityse:

 Hidraulinių žarnų gamyba, tvarkymas, jungtys, pneumatika

 Automobilių kondicionierių pildymas, remontas, montavimas

 Automobilių elektrinės dalies priežiūra ir remontas 

 Automobilių atsarginės dalys

 Autokosmetika

 Padangos ir ratlankiai

 Variklio diagnostika

Įvairių žarnų gamyba

 Atsarginės dalys lengviesiems automobiliams mikroautobusams

 Automobilių ir mikroautobusų remontas

 Kondicionierių sistemų plovimas

 Įpurškimo sistemų remontas ir diagnostika

 Salono vėdinimo ir šildymo sistemų remontas

 Tepalų keitimas

 Padangos, ratlankiai

 Kiti remonto darbai

Negalime tik vieno - darbų atlikti prastai!

Autoservisas Hidrama Šilutėje siūlo labai platų remonto paslaugų spektrą. Nesvarbu ar sugedo galingo jūsų BMW automobilio turbina, ar susidūrėte su Subaru starterio, ar Audi sankabos gedimais - mes turime žinias, įrangą bei dalis, efektyvioms ir kokybiškoms remonto paslaugoms užtikrinti.

Dažnai žmonėms tenka važinėti iš vienos vietos į kitą, kadangi viename autoservise nepavyksta gauti visų reikalingų paslaugų. Pavyzdžiui reikia variklio diagnostikos bei ratų balansavimo. Kodėl važiuoti į dvi vietas, kai galima atvykti į Hidrama ir viską susitvarkyti iš karto ir greitai?

Bendradarbiaujame ne tik su įvairiais autorizuotais servisais bet ir garsiausiais automobilių dalių tiekėjais Lietuvoje, kad privačių bei verslo klientų automobilius sutvarkytume kokybiškai bei tinkamai. Užsukdami pas mus išvengsite bereikalingo laiko gaišimo, neturėsite jaudintis dėl to, kad galbūt darbai atliekami nekokybiškai bei galėsite saugiai, ramiai ir maloniai važinėtis su suremontuotu ir vėl techniškai tvarkingu automobiliu!

Sąžiningas darbas bei garantija

Nuvykus į “šrotą” arba neaiškios reputacijos servisą, galite gauti sąskaitą arba sąmatą, kuri neatitiks realybės. Paslėpti mokesčiai, išpūstos dalių arba darbų kainos - tenka pripažinti, kad neretam tautiečiui tokios automobilių remonto situacijos yra nutikusios. Hidrama autoservise mes garantuojame, kad viską atliksime skaidriai. Klientai moka tik už atliktą darbą ir jokių paslėptų kainų mes neturime.

Jeigu standartinių dalių, pvz., hidraulinės žarnos, nepavyks įsigyti, mes ją pagaminsime. Mus rasite adresu Pramonės g. 3, Šilutė.

Hidraulinės žarnos